https://eldorado.serbianforum.info
https://eldorado.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM ZA SVE ONE KOJI VOLE DRUZENJE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FORMULA 1 u 2011

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




FORMULA  1 u 2011 Empty
PočaljiNaslov: FORMULA 1 u 2011   FORMULA  1 u 2011 I_icon_minitimePon Okt 24, 2011 10:47 pm

UOČI VELIKE NAGRADE INDIJE:

Za nešto manje od sedam dana momčadi će po prvi puta izići na stazu Buddh na kojoj će se voziti VN Indije! U četiri godine to je peta nova staza (Singapur i Valencija 2008., Abu Dhabi 2009., Koreja 2010.). DRS će se koristiti kroz otprilike 62% kruga u kvalifikacijama, što je slično kao na Spa-Francorchamps.

Izjave iz MERCEDESA:

Michael Schumacher
“Iduća utrka bit će u Indiji, po prvi put. To je država za koju mi mnogi ljudi govore da je fascinantna. Radujem se otkrivanju nove kulture i izlasku na ovu novu stazu. Siguran sam da ću biti impresioniran svime što je tamo napravljeno. Čini se da je interes za formulu 1 velik i nadam se da ćemo ih uspjeti zabaviti. Uvijek sam prihvaćao dolazak novih staza u kalendar i uživam u otkrivanju istih. U Koreji nismo imali previše sreće, pa sam dodatno motiviram za idući vikend.”

Nico Rosberg
“Ovo je prvi put da idem u Indiju i radujem se otkrivanju nove kulture. Planiram provesti nekoliko dana u državi i razgledati malo njihove znamenitosti, posebno Taj Mahal. Nadam se da će im utrka pružiti pravi spektakl. Uživam dolaziti na nove staze i mislim da ih učim jako dobro. Bit će zanimljivo jer svi moramo pogoditi pravi setup, a nemamo iskustva. Nadam se da ćemo opet biti među šest najboljih bolida na stazi.”

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FORMULA  1 u 2011 Empty
PočaljiNaslov: Re: FORMULA 1 u 2011   FORMULA  1 u 2011 I_icon_minitimePon Okt 24, 2011 10:50 pm

Mercedes za iduću godinu priprema F-duct za prednje krilo?

Auto Motor und Sport prenosi kako će Mercedes za iduću seznu spremiti novu inačicu popularnog F-duct sistema.

Kao što je poznato, F-duct je zabranjen krajem prošle sezone, a u Mercedesu su se dosjetili i napravili verziju za prednje krilo koja nije zabranjena jer ju ne aktivira vozač već je konstantno aktivna.

Zrak bi ulazio u ovalni otvor na vrhu nosa bolida, nakon čega bi putovao kroz prednje krilo. Osnovna ideja bila bi dovod što više zraka do podnice bolida.

Martin Whitmarsh jedini je komentirao ovu inovaciju. Komentirao je da su još neke ekipe sigurno započele slična istraživanja.

“Ako dosad niste već krenuli ispitivati ovaj sistem, već ste zakasnili.”

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FORMULA  1 u 2011 Empty
PočaljiNaslov: Re: FORMULA 1 u 2011   FORMULA  1 u 2011 I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 12:15 am

Button o incidentu Hamiltona i Masse: J*** mi se!

Objavljeno: 01.11.2011., 11:50 | Autor: Ante Vetma




Jenson Button naživcirao se na još jedno novinarsko pitanje o Lewisu Hamiltonu koje su mu postavili nakon utrke u Indiji. Naime, na upit da prokomentira sudare i lošu sreću svog timskog kolege, Button je odbrusio:

“Ako želite napraviti intervju sa mnom o meni, to je u redu. Ali, ne želim da me opet pitate o Lewisu!”

Podsjećamo, Button trenutno uživa u dominaciji nad svojim momčadskim kolegom (bodovni odnos: 240-202), što je Jensonu posebno značajno nakon što su njegov dolazak iz Brawn GP-a svi novinari proglasili samoubilačkom misijom.

“To je ono što sam htio kad sam dolazio tu. Htio sam saznati gdje stojim u odnosu na Lewisa. Na kraju krajeva, to što ću ovu sezonu vjerojatno završiti na drugom mjestu znači nešto. Pobijedio me samo Vettel, i to u boljem automobilu,” zaključio je Britanac.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FORMULA  1 u 2011 Empty
PočaljiNaslov: Re: FORMULA 1 u 2011   FORMULA  1 u 2011 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FORMULA 1 u 2011
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Formula 1 u New Jersey-ju 2013.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: AUTO MOTO SVET-
Skoči na: