https://eldorado.serbianforum.info
https://eldorado.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM ZA SVE ONE KOJI VOLE DRUZENJE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 1:30 am

Žena pita muza kako rade električni uređaji, a muž odgovara:
"Vidiš, električni uređaji rade na bijeli dim!
Kada bijeli dim izađe-uredjaj crkava!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 1:43 am

od Dušan » 03 Nov, 2008 23:32 pm

Prodaja jaja

Mlada seljanka prodaje jaja na pijaci. Ostali prodaju jaje po 5 din, ali ona po 10 din. Vreme prolazi a ona nije prodala nijedno.
Njeni joj govore: "Daj zeno spusti cenu neces uspeti da ih prodas", a ona njima
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim". Vreme se natmurilo kao da ce kisa, njeni joj opet govore:
"Daj zeno spusti cenu ...", a ona njima opet: "Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Svi su vec digli ruke od nje, kad predvece prilazi joj jedan gospodin i rece joj: "Treba mi 200 jaja ne pitam sta kosta, ali trebala bi da mi pomognes da odnesem u svoj stan",
A ona njemu odgovara: "Nema problema nigdi ne zurim". Unesose oni jaja u stan, kad je gospodin upita:
"Da li bi sacekala da spremim neko jelo pa da zajedno jedemo, sigurno si gladna?",
Ona njemu uobicajeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Pojeli su, kad opet ce gospodin:
"Da li bi sacekala da skuvam kafu nama dvoma?", ona opet njemu uobicajeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Popili su oni kafu, kad ce gospodin opet:
"Da li bi samnom u spavacu sobu ima nesto vazno da ti kazem, znam da si u zurbi?", ona njemu po-kozna -koji-put:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Obavili oni to ... kad se mlada poce slatko smejati i poce da govori:
"Ala ce se moji sutra na pijaci pojesti od muke, kada im budem pricala ... em sam prodala sva jaja po ceni koju sam trazila, jela, pila i tri puta se "kresnula" ..., gospodin brze-bolje da je ispravi govoreci: "Samo jednom ...",
a ona opet ono njeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 1:44 am

Muž i žena leže u krevetu, kad žena osjeti njegovu ruku na svom ramenu pa kaže: Ovo je ugodno!.
Muž se zatim rukom spusti na grudi, pa prema bedrima.
Ona se pocne meškoljiti, kad on odjednom stane........Žena ga pita:
Zašto si stao???
Muž: Našao sam daljinski!!

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 2:34 am

Globalna kriza u primorju

Ja sam totalno zbunjen i izgubljen. Jednostavno, ne mogu razumjeti sve te silne price o implikacijama globalne krize na nas svakodnevni zivot , pogotovu na nivou lokalne ekonomije.Sta vise, ja sam iznerviran i totalno sokiran kojekakvim pokusajima nase vlade da se , kao stimulira
lokalna ekonomija, te da se daju poticaji, da se kao "ubrizga" zdrav novac umjesto "fiktivnog" itd.itd.
Sve je to, izvinite na izrazu, obicno njesra.

Da vam objasnim:
Zivim u malom primorskom gradicu. Svi smo u dugovima do grla. Turisticka sezona ravna nuli- nikoga nema, niko ne dolazi, niko se ne najavljujeda ce doci.

Za Uskrs, iznenada kod Mate u penisionu, dodje neki Amerikanac. Trazi apartman. Ima slobodnih! Amerikanac ostavi 100$ na recepciji, uze kljuc i ode da obidje apartman. Mate zgrabi lovu i otrca do mesara da mu vrati dug za nabavljeno meso.
Mesar uze pare i ode da plati dug svom dobavljacu.
Ovaj je brzebolje otrcao do farme da plati prase seljaku za koje je dugovao jos od Bozica.
Seljak uze pare i otrca do lokalne "mlade" koja mu je duze vrijeme davala na kredit i zaprijetila da ce poceti uracunavati i kamate.
"Mlada" dotrca u Matin pension da plati dugovanja za sobu jos od prosle godine. Mate uze pare, a Amerikanac sidje u tom momentu i rece da mu ne odgovara apartman. Mate mu vrati njegovih 100$ i Amerikanac ode.
Svi u nasem mjestu su zakljucili da iako nije bilo neke velike zarade od tog Amerikanca, bar su uspjeli vratiti dug i da nema razloga za brigu.
Zasto nasa vlada ne uradi isto? Zasto nas prepadaju tom globalnom krizom? Stvarno mi vise idu na neki stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeNed Okt 23, 2011 7:39 pm

Mi to bacimo v reciklažo

U Ljubljani na terasi jednog hotela, Hrvat doručkuje šnitu kruha s marmeladom. Dolazi do njega Janez i žvače žvakaću.
Pita njega Janez:
- Ali pa vi pojeste celo šnito kruha?
Hrvat mu odgovori:
- Da.
Veli Janez:
- Mi pa ne. Mi pojemo samo sredino in trdo koro bacimo v reciklažo. Potem pa od tega napravimo dvopek in ga prodamo Hrvatima.
Nastavi Janez žvakati žvakaću i opet pita Hrvata:
- Ali pa vi pojeste celo marmelado?
Hrvat odgovori:
- Da.
Janez mu veli:
- Mi pa ne. Mi pojemo samo tisto v marmeladi kaj je mehko, a kosčice in koro bacimo v reciklažo. Potem pa to recikliramo in prodamo Hrvatom.
Janez nastavi žvakati žvakaću, a Hrvat njega pita:
- Da li se vi Slovenci seksate?
- Se vedno da da. (I nastavi žvakati)
- I šta radite s upotrebljenim prezervativima?
- Je kaj ...? Jih pa bacimo.
- E vidiš, mi ih recikliramo, pa od njih napravimo žvakaće gume i prodamo ih Slovencima.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimeSre Okt 26, 2011 11:33 pm


Hipi ulazi u autobus i primijeti preslatku časnu sestru. Sjeda pored nje i upita je:

- "Da li bi vodila ljubav sa mnom?", "Ne" odgovara časna, "Ja sam udata za Boga", digne se i izađe na stanici.
Vozač autobusa koji je čuo čitav razgovor progovori:
- " Znam kako možeš privoliti časnu da vodi ljubav s tobom"
- "Stvarno? Kako?" upita hipik.
- "Svakog utorka točno u ponoć, ona odlazi na očev grob da se moli takoda jedino što treba da učiniš je da obučeš neki dugački ogrtač s kapuljačom, namažeš bradu briljantinom i kažeš da si Bog".
Hipi se odluči da proba i pojavi se na groblju u utorak uveče, maskiran kako mu je vozač predložio.
- "To sam ja, Bog!" predstavi se časnoj sestri povlačeći kapuljaču dublje prema licu i dubokim, autoritativnim glasom kaže joj:"Vodi ljubav sa mnom!"
Časna sestra pristane bez otpora, ali ga ipak zamoli da se zadovolji samo analnim odnosom jer nipošto ne želi da izgubi nevinost.
"Bog" i časna tako vode ljubav a kada su završili, on se uspravi i skine kapuljaču s glave govoreći:

- "Ha-ha-ha!! To sam ja, hipi"
- "Ha-ha-ha!" uzvraća časna. "To sam ja, vozač autobusa!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimePon Okt 31, 2011 12:54 am

VRLO POUČNO!!!!


Dva birtaška prijatelja razgovaraju, kakve probleme imaju sa ženom kada se kasno vrate kući.


Prvi kaže:
"Nisi ni svjestan kakve ja probleme imam u braku.

Žena se svaki put probudi na najmanji zvuk i počne mi kvocati. A ja uradim apsolutno sve, slušaj:
Prvo taksistu kažem da me ostavi par ulica prije kuće, da je zvuk automobila ne bi probudio.
Tiho otvorim vrata od stana da ne bi slučajno zaškripala i pažljivo ih zatvorim da se slučajno ne zalupe.
Najtiše što mogu skinem cipele i bos uđem u spavaću sobu, na prstima tako da se ništa ne čuje.

Točno znam na koje pločice parketa ne smijem stati da ne zaškripe.
No kako god se krenem uvlačiti u krevet, žena se probudi i počne s pitanjima: "Zašto si pijan, gdje si do sada.?" i tako je poslije tri dana slušam.


Drugi odmahuje glavom:
"Ne, ne, ne, radiš potpuno pogrešno. Gledaj, sad ču ti ispričati kako ja radim:
Dođem taksijem kući i kažem taksistu da, kad dođe do moje kuće, naglo zakoči tako da gume zaškripe.
Onda se glasno rastanem s njim, uđem glasno u kuću i zalupim vrata da se zatrese cijela kuća.
Dođem do sobe trupkajući tako da se svaki korak dobro čuje, upadnem u spavaću sobu, lupim ženu po guzici i razderem se:
”ŽENO! ŠTO KAŽEŠ, HOĆEMO LI MALO SEKSA?!”

A ona se pravi da spava.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 12:06 am

Perverzija

Pričaju dvojica susjeda, onako preko ograde.
-Čuo sam da stari Pero sad živi s gorilom, kaže prvi.
-Ma, je'l moguće? Šta je gorila, mužjak ili ženka?
-Pa ženka naravno! Nije naš Pero nekakav perverznjak.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 12:10 am

Rodeo seks

Dva prijatelja razgovaraju o najdražim pozama.
Prvi: Meni je najdraži rodeo seks!
Drugi: Nikad čuo, kako to izgleda?
Prvi: Žena se namjesti četveronoške. Ti navali zguza. Kad joj bude najslađe uhvati je za kosu i šapni: "Ovo je tvojoj sestri najdraža poza". Sad izdrži 60 sekundi, ako si majstor!

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 12:12 am

Opao moral

Doveo cigo ženu kod doktora jer je jako nesretna i moralno pala. Poslije podužeg ispitivanja doktor ustanovi da joj nedostaje sexa te preporuči cigi kao terapiju da se to prakticira po jednom na dan, ponedjeljkom, srijedom i petkom.
Cigo: "Slušaj doktore ja ti je mogu dovoditi na terapije ponedjeljkom i srijedom, a za petak nek se sama snalazi da ti na noge dolazi".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..   Vicevi,ovaj ne znam gdje bi.. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi,ovaj ne znam gdje bi..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi o životinjama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: SMEHOTEKA :: Vicevi-
Skoči na: