https://eldorado.serbianforum.info
https://eldorado.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM ZA SVE ONE KOJI VOLE DRUZENJE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Estradne zvijezde ..priča se

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Estradne zvijezde ..priča se  Empty
PočaljiNaslov: Estradne zvijezde ..priča se    Estradne zvijezde ..priča se  I_icon_minitimeNed Okt 23, 2011 10:14 am

SVETLANA RAŽNATOVIĆ
CECA ODBILA DA PEVA O ARKANU!




Estradne zvijezde ..priča se  Ceca4-246x300

Pevačici nuđena pesma „Duga“, ali su je saradnici savetovali da je ne uzme jer bi se stekao utisak da peva o pokojnom mužu


Nema duge posle tuge, kada te život ne voli...
Pesma „Duga“, koju je otpevala Romana Panić, bila je namenjena Svetlani Ražnatović, ali je ona odbila da je uvrsti na svoj novi album jer bi se zbog specifičnog teksta stekao utisak da peva o pokojnom mužu Željku Ražnatoviću Arkanu!

- Kad je Romana objavila pesmu, po estradnim krugovima se pronelo da je Ceca htela da je uzme, ali ju je Aleksandar Milić Mili savetovao da je ne peva, jer će publika pomisliti da govori o Arkanu - tvrdi naš dobro upućeni izvor i dodaje:

- Ne znam zbog čega bi za Cecu bilo loše da otpeva pesmu posvećenu čoveku koji je bio njena najveća ljubav... Čak su i neke njene koleginice po Fejsbuku komentarisale da je šteta što Mili „nije dozvolio“ Ceci da otpeva „Dugu“.

Na drugoj strani, Mili tvrdi da ne zna ništa o tome.
- Nikad nisam čuo tu pesmu i stvarno ne znam da ju je neko nudio Ceci. Možda su je ponudili nekom drugom njenom saradniku, meni nisu - kaže kompozitor.
A on joj je radio album?! Ceca je propustila pesmu koja je postala veliki hit. To je sigurno.

kurir-info.rs

Mislim da je ova pjesma zavrijedila da bude na ovom postu.



Poslednji izmenio Nika27 dana Ned Okt 23, 2011 10:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Estradne zvijezde ..priča se  Empty
PočaljiNaslov: Re: Estradne zvijezde ..priča se    Estradne zvijezde ..priča se  I_icon_minitimeNed Okt 23, 2011 10:19 am

BRENA UMALO PALA NA KONCERTU!

Estradne zvijezde ..priča se  106860

Lepa Brena muku mučila kad joj se u Areni haljina uplela u štiklu


Dobro je prošla.
Uf, uf! Težak je život nas umetnika, reče Brena, pa odmrsi haljinu od štikle. Ne može na svakom koncertu baš sve da bude tip-top, a na njenom u Areni problemčić je nastao zbog lepršave haljine i vrtoglavih potpetica. Uplelo se aljinče, pa ne popušta. A Brena skakuće na jednoj nozi i nikako da odmota. Ali frku dizala nije... Ko pravi profesionalac, kobeljala se sa osmehom. Važno je da se nije prostrla po sceni koliko je duga, a moglo je i to da se desi. Da nije tako vešta.


kurir-info.rs

Nazad na vrh Ići dole
 
Estradne zvijezde ..priča se
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Glumice i glumci..priča se

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: MULTIMEDIJA :: SVET POZNATIH-
Skoči na: